Perge Yayınları

Grid View:

A’dan Z’ye Fijital Dönüşüm Rehberi - Barış Parlak

(0)
180,00TL
Fiziki ya da fiziksel işletmecilik. İlk olarak duyduğumuzda kısmen kulağımızı tırmalayan bir açıklama olsa da günlük ihtiyaçlarımızı gidermek için uğradığımız marketten, pantolon almak için girdiğimiz..

Bi Tıkla E-İhracat - Barış Parlak

(0)
100,00TL 160,00TL
E-ihracat, günümüz iş dünyasında giderek daha önemli bir rol oynamaktadır. Küreselleşme ve dijitalleşme ile birlikte, şirketlerin sınırları aşarak uluslararası pazara erişmesi kolaylaşmıştır. Ancak ..

Bi Tıkla E-Ticaret - Barış Parlak

(0)
125,00TL
Bİ,-TIKLA E-TİCARETHerkesin bir fikrinin olduğu E-Ticaret sektöründe girişimcilerin yaşadıkları temel problem  ‘’iyi ama nasıl başlıcam?’’ sorusuna cevap bulamamalarıdır. E-ticaretle ilgili ülke ..

Fazıl Hüsnü Dağlarca’yı Görmeye Gitmek - Polat Onat

(0)
85,00TL
2003 senesinde Fazıl Hüsnü Dağlarca doksan yaşında, birbirinden değerli yüzden fazla şiir kitabı yayımlanmış, Kadıköy'deki evinde sessiz, sakin, bilgece şiirler yazmaya devam eden, tartışmasız "Yaşaya..

İran Mutfağı - İran Yemek Tarifleri

(0)
125,00TL
İRAN MUTFAĞI - İRAN YEMEK TARİFLERİDr. Ahmad Jabbari 1.BÖLÜM: KOTLET 2.BÖLÜM: TEHÇİN MORG/MORGH3.BÖLÜM: KUKU SEBZİ 4.BÖLÜM: HOREŞT KEREFS (Bu yemek pilavla yenir.)5.BÖLÜM: HOREŞT BADEMCUN (Bu y..

Milena'ya Öyküler - Barış Parlak

(0)
80,00TL
Hoşgeldin MilenaUyku ArkadaşımKüçük Beyaz AmbulansDoktor MilenaMilena'nın ŞarkısıMilena'nın Yılbaşı AğacıKardeşim Loren..

Mişima'nın Kılıcı

(0)
160,00TL
Japonlar... Bütün dünyada gelenekleri, ilginç ritüelleri ve çalışkanlıklarıyla bilinen bir toplum. Fakat onların en belirgin özelliklerinden biri de her şeyi tersinden yapmaları. Geçmişten bugüne yapt..

Portakallı Çikolata

(0)
140,00TL
Kendine ait küçük bir pastane işleten Ceylin’in, babaannesinden yadigar tarifle yaptığı portakallı çikolataları dillere destandı. Bir gün, çikolata figürleri ile süslü zilin asılı olduğu kapıdan bir a..

Robot İmparatorluğu - Polat Onat

(0)
120,00TL
ROBOT İMPARATORLUĞUÇoğumuz Robot Çağı'nı uzak bir geleceğe ötelemenin zihnî konforunu tercih ediyoruz.Oysa bambaşka bir paradigmanın işlediği, tuhaf ve tanımsız bir dünyayı 2020'ler itibariyle yavaş y..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)