Perge Shop; 2006 yılında kurulan, kitap ve kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren bir kurulmuştur. 
Perge Shop 16 yıllık tecrube ve birikim ile bugün kitap ve kırtasiye ürünlerinin tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, gelişen ve değişen Dünya'ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. Perge Shop ekibi olarak; Ankara'nın en özel firmalarına, ülkemizin en gözde markalarına tasarım ve kampanya yapmakta ve size daha iyisini sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Perge Shop & Müşteri ilişkisinin sağlığı ve verimliliği, toplam kalite anlayışının giderek daha da yaygınlaşmasına paralel olarak, hizmet/iş alış ve verişin uzun vadeli iş ortaklığı olarak benimsenmesine, en yüksek profesyonel standartlara bağlılığa, karşılıklı saygı ve güvene, dürüstlük ve samimiyete her zamankinden de fazla bağlı hale gelmektedir.

Perge Shop olarak müşterilerimiz ile tam bir işbirliği içinde çalışarak, verdiğimiz hizmetin kalitesini korumak ve yükseltmek için her türlü çabayı göstermekteyiz.

Ekibimiz;
Proje yöneticimiz,
Müşteri temsilcimiz,
Grafik tasarımcımız,
Kreatif direktörümüz,
Web uygulayıcımız,
Stratejik planlamacımız,
E-Ticaret danışmanlarımız
Dış ticaret danışmanlarımız,
ve Sekreterimiz, gibi tüm projelere ekip ruhu ile katılan ve sorumluluklarını bilen çalışma arkadaşlarımızdan oluşuyor. 

Takım Ruhuna sahip Ekibimiz ile Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, kültürümüzü yansıtan bir çok projeye imza atıyoruz. 

Müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir iş anlayışı ile farklı fikir, model ve tasarımlarla değişik çizgilere hayat veriyoruz.